Facebook YouTube

Aranżacja światłem

Każdy z nas miał okazję podziwiać budynki, które po zapadnięciu zmroku i dzięki specjalnemu oświetleniu z nieciekawych, zapomnianych tworów architektonicznych stawały się dziełem sztuki. Każdy z nas miał okazję przejeżdżać koło mostu, który za dnia straszy swoją monstrualnością, a nocą, dzięki iluminacjom staje się najpiękniejszym miejscem w mieście.

Podobnie jest z każdą salą w budynku hotelowym, czy restauracyjnym. Dobrze ustawione światło może spowodować, iż niska sala za dnia przygnębia, a w nocy umożliwia ciekawe rozświetlenie przestrzeni; filar po środku sali, przestanie być przeszkodą, a zostanie interesującym akcentem – przykładów można mnożyć.

Dodatkowo wszystkie światła są centralnie sterowane, dzięki czemy zmiana koloru sali z na przykład zielonej, na niebieską trwa sekundę, więc oprawę kolorystyczną możemy zmieniać dowolnie w trakcie imprezy. Możliwości ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Gra światłem umożliwia nam zmianę wyglądu miejsca w bardzo krótkim czasie, z bardzo dużym efektem, za bardzo rozsądne pieniądze.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chce w krótkim czasie zmienić wygląd dowolnej przestrzeni lub nadać jej części charakterystyczny akcent. Tego typu oświetlenie wykorzystywane może być podczas:

– przyjęć weselnych w salach hotelowych lub restauracyjnych,

– imprez i spotkań firmowych,

– konferencji,

– wystaw,

– targów.

Oczywiście to jedynie część pomysłów, gdzie można wykorzystać nasze wsparcie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysłowość naszych klientów!