Facebook YouTube

Imprezy integracyjne w terenie – Gdynia, Sopot, Gdańsk, Półwysep Helski

Impreza integracyjna w trójmieścieTrójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk) oraz Półwysep Helski z takimi miejscowościami jak Hel, Jurata, Jastarnia, Chałupy, Puck, czy Władysławowo to mekka sportów wodnych, a co za tym idzie wspaniały poligon do organizacji imprez na wodzie.

W naszym rejonie możemy organizować firmowe imprezy integracyjne w oparciu o takie sprzęty jak motorówki RIB, skutery wodne, katamarany Top-Cat, jachty żaglowe i motorowe, deski surfingowe oraz sprzęt do kitesurfingu. Nie obce nam są też ekstremalne zabawy jak wszelkie dmuchane platformy holowane za motorówkami (banan), narty wodne, weakboard, czy nowość 2012 roku subwing. Subwing to skrzydło holowane za motorówką, dzięki któremu śmiałek pod wodą może wykonywać rozmaite akrobacje.

Trójmiasto jest też naszą bazą do szkoleń i pokazów z zakresu ratownictwa morskiego.

Więcej na naszej stronie szerzej opisującej nasze możliwości: http://www.riby.pl

Gorąco namawiamy również do zwiedzania Trójmiasta od strony wody. Więcej można przeczytać na naszej stronie dedykowanej tej propozycji: http://wycieczki.riby.pl.

Trójmiasto jest również świetnym miejscem do organizacji imprez w oparciu o miejską infrastrukturę, takich jak miejskie gry detektywistyczne – Diamentowa Afera, grę Pogromcy Szyfrów opartą o nowoczesne technologie, czy nasz nowy pomysł GeoCryptex.

Trójmiasto od południa otoczone jest Parkiem Krajobrazowym, dzięki czemu możemy znaleźć wspaniałe rejony do zorganizowania ciekawych biegów na orientację, czy imprez integracyjnych opartych o orienteering.