Facebook YouTube

Imprezy integracyjne w terenie ? Łódź, Zalew Sulejowski

lodz pionŁódź ze swoimi okolicami od zawsze była atrakcyjna lokalizacyjnie, ze względu na swoje centralne położenie. Dzisiaj zyskuje tym, że jest na przecięciu autostrad A1 i A2. Stąd dotarcie w te rejony nie zajmuje już tyle czasy, co kiedyś.

Jeśli poszukujecie Państwo dobrej lokalizacji na zorganizowanie imprezy integracyjnej w terenie w okolicach Łodzi, powinniście skupić się na południowej części województwa łódzkiego.

Mamy tutaj dwa miejsca z ciekawą ofertą hotelową.

Pierwszym, przez nas bardzo lubianym jest Zalew Sulejowski z takimi miejscowościami jak Bronisławów, Smardzewice, Sulejów, czy Zarzęcin.

Zrealizowaliśmy wiele projektów w tej okolicy, więc wybierając hotele w tej lokalizacji możemy przebierać w propozycjach. Możemy tu zaproponować Strategiczne Działania, Poszukiwacze Przygód, Wyprawę Offroad, czy Wyścig Zbrojeń. W Tomaszowie Mazowieckim mieliśmy organizować grę detektywistyczną Tajemnice Miasta. Jako atrakcję w zabawę możemy wpleść przejażdżki naszą motorówką RIB po wodach Zalewu Sulejowskiego.

Drugą lokalizacja to tereny na południe od Bełchatowa. Olbrzymie połacie leśne są świetnym miejscem do organizacji Poszukiwaczy Przygód, GeoCryptexu, czy choćby Wyprawy na Marsa.