Facebook YouTube

Imprezy integracyjne w terenie ? Mazury, Podlasie

Warmia, Mazury i Podlasie to jeden z najpiękniejszych rejonów Polski. Rejon ten jest też świetnie usytuowany pod kątem logistyki i posiada znakomitą bazę hotelowo-konferencyjną. Te dwa elementy powodują, iż jest to znakomite miejsce na organizację wszelkich eventów firmowych. Śmiało możemy powiedzieć, iż połowa organizowanych przez nas imprez ma miejsce właśnie w rejonie Warmii i Mazur.

Leśne tereny stanowią świetną scenerię do organizacji rozmaitych gier scenariuszowych. Od Brodnicy przez Ostródę, Grunwald, Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Szczytno, Mrągowo, Giżycko, aż po Suwałki mnożą się wyśmienite lokalizacje na organizację imprezy integracyjnej. W hotelach tego regionu organizowaliśmy niemal każdy z naszych scenariuszy.

Wyprawa po Złoto, gdzie grupy zdobywają ?prawdziwe? grudki złota, Traperska Przygoda ze wsparciem psów Husky, Spływy Kajakowe sławetną Kurtynią, Pokazy Ratownictwa Wodnego na  mazurskich jeziorach, nowoczesny scenariusz Pogromcy Szyfrów, gdzie grupy otrzymują tablety z dostępem do Internetu i specjalnych aplikacji, Indiańska Przygoda, gdzie całość  imprezy krąży wokół Tipi, czy w końcu Rajdy Samochodami Terenowymi (Off-road) ?  a to dopiero wierzchołek góry naszych możliwości ? tego wszystkiego można zasmakować wybierając  się z nami na firmową imprezę integracyjną.