Facebook YouTube

Imprezy integracyjne w terenie – Warszawa, mazowieckie

Niektóre z propozycji integracji w WarszawieWojewództwo mazowieckie z okolicami Warszawy na czele, to rejon który posiada wiele atutów powodujących, iż tu właśnie organizujemy wiele imprez integracyjnych. Warszawę od Północy, Wchodu i Południa otacza wiele ciekawych kompleksów leśnych i terenów, dzięki którym wyobraźnia organizatora imprez integracyjnych może się wykazać.

Okolice Józefowa, to wspaniały las gdzie można zorganizować Traperską Przygodę z udziałem psów husky, zabawą w Tipi, zadaniami alpinistycznymi. Organizacja teambuildingu w tym rejonie, to czysta przyjemność.

Zaledwie 20 km do Warszawy znajduje się Zalew Zegrzyński, który po wschodniej stronie otoczony jest bardzo interesującymi terenami, w sam raz nadającymi się do organizacji wszelkich scenariuszy przygodowych. Kto chociaż raz był nad Zegrzem, wie dokładnie jakie możliwości oferują Rynia, Jachranka, czy Białobrzegi.

 Co więcej, na samym zalewie można zorganizować wspaniałą imprezę na wodzie z wykorzystaniem motorówek RIB, skuterów wodnych, kajaków, żaglówek, czy desek surfingowych.

Natomiast olbrzymie ośrodki konferencyjne ze sporymi terenami do dyspozycji stanowią idealną bazę do organizacji gier strategicznych dla kilkuset osób ? tutaj polecamy nasz projekt STRATEGICZNE DZIAŁANIA.

Na północ od Warszawy, w niewielkich odległościach od Nowego Dworu Mazowieckiego , można znaleźć kilka byłych baz wojskowych, w których z powodzeniem organizujemy wszelkie scenariusze militarne z wykorzystaniem paintballa, pojazdów militarnych oraz mini szkoleń z CZARNEJ TAKTYKI.

Sama Warszawa stanowi idealny plan gry dla wszelkich imprez detektywistycznych – City Games. Warszawska Starówka dała nam możliwość stworzenia bardzo ciekawego scenariusza Tajemnice Warszawskiej Starówki.