Facebook YouTube

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne realizujemy na terenie całego kraju, a nasza oferta jest skierowana wyłącznie dla firm. Posiadamy wykwalifikowany zespół ludzi, których pozytywna energia szybko się Państwu udzieli. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za realizację imprez integracyjnych, a spośród licznej konkurencji wyróżnia nas:

  •   Doświadczenie – W tej branży działamy nieustannie od 1999 roku co umożliwiło nam pozyskanie wiedzy o której większość naszej konkurencji może jedynie marzyć. O wysokiej jakości naszych imprez integracyjnych przekonały się tak znane firmy jak: Carlsberg, Hestia czy WBK którzy są naszymi klientami po dzień dzisiejszy.
  • Fachowy sprzęt ? Gwarantując najlepszą i niezapomnianą integrację musimy posiadać asortyment który nam to umożliwi. Pojazdy opancerzone, paintball, quady, poduszkowce czy katamarany ? W zależności od wybranego scenariusza imprezy dostosujemy odpowiedni sprzęt, który da Państwu mnóstwo rewelacyjnej zabawy
  • Pomysłowość – Jeśli chodzi o imprezy integracyjne to jest najważniejsza. Fachowy sprzęt czy bardzo prestiżowy hotel nie pomogą jeśli nie będą czekać na Państwa ciekawe atrakcje. Wyścigi psimi zaprzęgami, pojedynki gladiatorów, skoki na spadochronie czy gry detektywistyczne ? To i wiele innych ciekawych atrakcji zapewni firma Vision & Team.

Nasza propozycja imprez integracyjnych

Zobacz imprezy integracyjne w terenieZobacz imprezy integracyjne w hotelu