Facebook YouTube

Miejskie imprezy detektywistyczne

Jest to gra, którą wymyśliliśmy na potrzeby tych klientów, którzy zdecydowali się na pobyt w hotelu położonym w mieście.

Zabawa polega na odnajdywaniu śladów i odpowiedzi ?schowanych? w miejskiej architekturze, a o które pytamy w niekonwencjonalny i zawoalowany sposób.

Wyzwanie stanowią między innymi spostrzegawczość, planowanie, świetna orientacja w miejskiej przestrzeni, otwartość myślenia i umiejętność postrzegania rzeczy w innym wymiarze. A wszystko okraszone jest upływającym czasem i dodatkowymi, zaskakującymi przygodami.

Tego typu gry organizujemy na terenie całej Polski. Do tej pory przeprowadziliśmy je w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Tomaszowie Mazowieckim, Wiśle (dla rekordowej grupy 700. osób), Jaworzu, Łodzi.

W zależności od potrzeb grę ?ubieramy? w różne scenariusze. Trójmiejską wersję gry nazwaliśmy DIAMENTOWA AFERA – ponieważ fabuła oparta jest o faktyczną kradzież diamentów dokonaną w 2007 roku podczas targów jubilerskich ? tworząc z niej osobny produkt turystyczny. Jest to bowiem świetny sposób na ciekawe i niekonwencjonalne zwiedzanie Trójmiasta.

Podczas EURO2012, TAJEMNICE MIASTA w wersji cyfrowej organizowaliśmy dla specjalnych gości programu Ultimate Access firmy Coca-Cola w meczowych miastach i w 6 językach: angielski, niemiecki, włoski, grecki, rosyjski, czeski.