Facebook YouTube

Pikniki firmowe

pikniki firmowe

PIKNIKI FIRMOWE, to atrakcja, którą przygotowuje się w firmie z myślą o dużej grupie pracowników oraz ich rodzinach. Piknik, to wspaniała okazja do spędzenia czasu poza domem z osobami znanymi zza biurka wraz ze swoimi rodzinami. Jest to dobry moment, aby porozmawiać z kolegami na tematy niekoniecznie służbowe, bez pośpiechu, bez stresu i bez obawy o uciekający czas.

Organizując pikniki, zawsze staramy się zaproponować atrakcje i zabawy, których organizacja w pojedynkę jest niemożliwa oraz ? jeśli korzystamy z niecodziennych sprzętów ? zbyt kosztowna.

Zawsze dbamy o to, aby rodzice mieli czas dla siebie i przyjaciół. Dzieci zapraszamy do piknikowego przedszkola, gdzie na kilka godzin zapominają o otaczającym świecie. Nie ukrywamy, że niejednokrotnie dorośli brali udział w zabawach dla dzieci, śmiejąc się z powrotu do przeszłości. Jedynie dzieci zgłaszały niezadowolenie z powodu nierównych szans 🙂

Przygotowując ofertę zajmujemy się wyborem ciekawej lokalizacji, ciekawego i pysznego menu, przygotowaniem oprawy muzyczno-artystycznej i ewentualnie dojazdem uczestników na miejsce imprezy.

Na naszych piknikach spotkać można wspaniałe atrakcje i zabawy. Na przykład dla dzieci:

– zamki dmuchane,
– zjeżdżalnie,
– ścianki wspinaczkowe,
– baseny z kulkami,
– kule sferyczne – zorbing.

 Ale również sprzęty dla dorosłych:
– mega huśtawka,
– zadania alpinistyczne,
– żyroskop,
– motory czterokołowe,
– monster truck,
– sprzęty militarne.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii!