Facebook YouTube

Diamentowa Afera

DIAMENTOWA AFERA, to miejska gra detektywistyczna. Miejscem jej rozgrywek jest gdańska Starówka. Fabuła tej imprezy oparta jest od prawdziwą, zuchwałą kradzież diamentów, która miała miejsce podczas Targów Jubilerskich w Gdańsku 15go marca 2007 roku.

Zadaniem uczestników jest odnaleźć wszystkie tropy, które znajdują się w mieście, a następnie wykorzystać je do rozwiązania gangsterskiej tajemnicy. Samo odnajdywanie tropów nie należy do łatwego zadania, bowiem pytania ? same z siebie są ciekawymi zagadkami.

W grze biorą udział 3 osobowe zespoły, wyposażone w specjalnie przygotowane materiały. Nie mamy górnej granicy, jeśli chodzi o łączną ilość uczestników. Gra trwać może od 2 do 4 godzin.

Wygrywa ta drużyna, która najbardziej zbliży się do rozwiązania tajemnicy diamentowej afery.

Ponieważ zabawa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, doczekała się wersji elektronicznej. Uczestnicy otrzymują tablety z dostępem do Internetu oraz naszej specjalnej aplikacji, stworzonej z myślą o tej właśnie grze. Dzięki temu postępy grup są weryfikowane na bieżąco, a konkurenci mogą śledzić swoje wyniki. W wersji cyfrowej gra dostarcza dodatkowych emocji związanych z rywalizacją.

Podobne wersje gry organizujemy w całej Polsce jako TAJEMNICE MIASTA. Naszym rekordem jest zorganizowanie imprezy dla 700 osób w Wiśle! Natomiast mieliśmy okazję ją już organizować w Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Jaworzu, Szczawnicy, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim i wielu mniejszych miejscowościach.

Podczas EURO2012, tą grę organizowaliśmy dla specjalnych gości firmy Coca-Cola w meczowych miastach i w 6 językach: angielski, niemiecki, włoski, grecki, rosyjski, czeski.