Facebook YouTube

Jak znam Cię Polsko

Zapraszamy Państwa do udziału w turnieju, którego koncepcja bazuje na znanym teleturnieju emitowanym w telewizji. Salę przygotujemy tak, aby każdy kto do niej wejdzie poczuł się jak w prawdziwym studio telewizyjnym.

Na ścianach wylądują grafiki nawiązujące do tematu turnieju. Salę oświetlimy biało czerwonymi światłami oraz nagłośnimy tak aby zespoły mogły udzielać odpowiedzi na forum.

Przygotujemy specjalne stanowiska, na których dostępne będą przyciski ?KTO PIERWSZY TEN LEPSZY?, czyli weryfikujące refleks drużyny chcącej udzielić odpowiedzi. Nad przebiegiem imprezy czuwał będzie prowadzący, który będzie zarazem głównym sędzią spotkania.

Aby emocje osiągnęły zenitu, każda odpowiedź będzie udzielana pod presją czasu, więc ociąganie się z jej udzieleniem, czy udzielenie niepoprawnej skutkować będzie stratą cennych punktów.

W zależności od frekwencji, uczestników podzielimy na 3-4 zespoły. Bazą każdego zespołu będzie specjalne stanowisko (opisane powyżej) oraz specjalnie wyznaczony sektor. Przygotujemy wiele konkursów, zadań oraz zagadek. Turniej będzie sposobnością do pośmiania się z nas Polaków, z naszych przyzwyczajeń, przypomnienia sobie zamierzchłych czasów PRLu, powrotu do szkoły i na studia, odświeżenia znajomości kinematografii polskiej, poruszania się przy zespołowych zadaniach traktowanych z lekkim przymrużeniem oka.