Facebook YouTube

Jamaica Night

JAMAICA NIGHT to noc, w którą hotel zamienimy w wyspę tropikalną. Przejście przez główne drzwi można porównać z przejściem przez wrota teleportacyjne. Gdy tylko wrota zatrzasną się za nami, poczujemy ciepło oraz zapach kadzidełek, usłyszymy Boba Marleya i zobaczymy nocny tropikalny klimat. Jedyne co nam pozostanie to rozstać się z naszymi codziennymi ubraniami, założyć klapki, okulary przeciwsłoneczne, bikini, krótkie spodenki, natrzeć się olejkami do opalania i dać się porwać w rytm muzyki. No i oczywiście zadbać o to, aby nie pamiętać gdzie faktycznie jesteśmy.

Główny hol, restaurację, czy salę konferencyjną ?przemalujemy? na inny świat. Na ścianach będzie można podziwiać tropikalne widoki z Jamajki oraz wiele rekwizytów związanych z muzyką regge, rozstawimy palmy, porozrzucamy kokosy, dla zmęczonych ustawimy leżaki.

Chętnie stworzymy plażę, rozsypując piach na ziemię, gdzie będzie upalnie i relaksacyjnie. Klimatyczna muzyka, kącik z fajkami wodnymi, smaczne drinki, hamaki, leżaki – jednym słowem WAKACJE.

Całość doprawimy ciekawym oświetleniem i być może występem Kamila Bednarka!