Facebook YouTube

Off Road

OFF-ROAD ? wyprawa samochodami terenowymi.

Uważamy, że każdy choć raz  życiu powinien siąść za kierownicą samochodu terenowego, ponieważ zupełnie zmienia się perspektywa. Pomijając drobny fakt,  że na zwykłe samochody osobowe ? plaskacze ? patrzymy z góry, to przestają liczyć się przeszkody jak krawężnik, dziura, głęboka kałuża, błoto, skarpa, rzeka, itp. Mało tego ? za kierownicą terenówki wyszukujemy tego typu rozrywek!

Przygotowując imprezę offroad-ową, przemierzamy okolice hotelu w poszukiwaniu zapomnianych dróg, mało przejezdnych okolic i ciekawych widoków. Jednocześnie przygotowujemy roadbook, czyli rozpiskę całej trasy jaką mają przemierzyć załogi samochodów. Są to identyczne materiały, jakie otrzymują uczestnicy profesjonalnych rajdów terenowych. Do tego wszystkiego umieszczamy w terenie elementy, których odnalezienie gwarantuje zdobycie nagrody. U nas nie liczy się bowiem jedynie czas przejazdu, ale również precyzja!

Ze względu na fakt, iż w jednym samochodzie mogą znajdować się maksymalnie 3 osoby (czwartą jest profesjonalny kierowca offroadowy), program proponujemy mniejszym grupom. Warto też wcześniej przemyśleć lokalizację, bowiem nie wszędzie mamy techniczne i sprzyjające warunki do organizowania tego typu zabawy.