Facebook YouTube

Strategiczne Działania

STRATEGICZNE DZIAŁANIA ? czyli szał planowania i inwestowania.

Nieskromnie możemy przyznać, że to majstersztyk jeśli chodzi o zespołowe działanie wielkich grup. W zasadzie przenieśliśmy w teren schemat działania firmy. Scenariusz przygotowany jest specjalnie dla dużych grup. Aby w pełni wykorzystać możliwości scenariusza potrzebujemy minimum 80ciu uczestników.

Co do wymagań terenowych, to potrzebny nam jest zbiornik wodny. Na nim umieszczamy bezludną wyspę (można ją zobaczyć na zdjęciu powyżej). Zadaniem zespołu (każdy zespół składa się z 20-30 osób) jest zdobycie wyspy w jak najkrótszym czasie. Aby zdobyć wyspę należy zbudować tratwę. Aby rozpocząć budowę należy spełnić kilka proceduralnych wymogów, jak załatwić pozwolenie na budowę, czy ubezpieczenie na czas wyprawy. Do samej budowy potrzebujemy trochę materiałów. Przy czym sama tratwa również musi spełnić wyznaczone minima techniczne. Do realizacji dotąd opisanych rzeczy, niezbędne są cztery waluty! A te trzeba zarobić.

Genialna zabawa, w której uczestniczyć może duża ilość osób i w której każdy znajdzie coś dla siebie. Aby zwyciężyć wszystkie ręce muszą być na pokładzie!

Gorąco namawiamy do tej zabawy. Jest to fajna alternatywa dla zwykłych pikników firmowych.