Facebook YouTube

Wieczorne Granie

Wieczorne Granie to propozycja składająca się z kilku popularnych gier. Ten program dedykujemy tym, którzy chcą spokojnie i wesoło spędzić wspólnie czas, nie forsując się wyprawami poza hotel i nie obawiając się złej pogody.

W zestawie tym mamy takie gry jak Mega Remik, czy Mega Scrable. Popularne gry przygotowane w wersji dla olbrzymów, tak aby ich koordynacja mogła pochłonąć cały zespół.

Świetną pozycją jest gra socjotechniczna MAFIA, która pochłania uczestników na kilka godzin, dając możliwość poznania się nawzajem w niecodziennych sytuacjach i odkrywając ukryte talenty kolegów zza biurka.

Wspaniałym katalizatorem są też filmowe Kalambury. Gra może wydawać się trywialna, my jednak zdradzamy techniki, które pozwalają pokazać najróżniejsze tytuły nawet mało znanych filmów, wynosząc konkurencyjne emocje na wyżyny. Dzięki nam, pokazanie PAMIĘTNIKÓW SCHOWANYCH W GARBIE, wydaje się dziecinnie proste J

Na specjalne zamówienie możemy również przywieźć genialną grę planszową Osadnicy z Catanu ? gra która sprawia, że każda noc jest z krótka!

W tej konwencji świetnie sprawdzają się również zabawy rodem z kasyna: ruletka, BlackJack, Poker, czy kości.