Facebook YouTube

Wyścig Zbrojeń

WYŚCIG ZBROJEŃ, to impreza o charakterze militarnym oraz survivalowym. W niej opieramy się o sprzęt do paintballa. Ale nie proponujemy typowych rozgrywek paintballowych ? bo to nie sztuka.

W terenie wyznaczamy miejsca starć między drużynami, czyli miejsca gdzie drużyny mogą przeprowadzić rozgrywki paintabllowe. Drużyny odpowiednio uzbrajamy i szkolimy. Wyjątkiem jest jedynie amunicja, której oddziały nie otrzymują.

Zadaniem oddziałów jest przeprowadzić jak najwięcej zwycięskich potyczek w paintballa. Aby to stało się realne, każda z ekip musi jednak najpierw zdobyć amunicję. Amunicję zdobywają w nagrodę za pokonanie różnego rodzaju zasadzek zlokalizowanych w lesie.

Do tego wszystkiego dochodzi taktyka. Drużyny nie mają bowiem wyznaczonego czasu na grę, a jedynie miejsce. Po odpowiednim zaopatrzeniu w naboje, drużyny mogą przygotować zasadzkę na wyznaczonym do gry terenie. Tu jednak trzeba uważać, bowiem łowca może szybko stać się zwierzyną. Może się okazać, że przygotowujący zasadzkę, sami w nią wpadną.

Jest to propozycja podnosząca adrenalinę, a jednocześnie dając satysfakcję z planowania i taktycznego działania.