Facebook YouTube

Szkolenia

Standardowe szkolenia, które odbywają się wewnątrz firmy są przez pracowników określane jako nudne i marnotrawstwo czasu. Przyczyną tego myślenia jest brak czynników które sprawiają, że szkolenia jest ciekawe i długo zapada w pamięć – czyli – zdobywanie wiedzy poprzez aktywność, a nie podczas siedzenia w sali konferencyjnej.

Szkolenia podczas imprez integracyjnych w terenie zwiększają efektywność pracowników, poprawiają komunikację oraz pracę w zespole i pozwalają przyswoić wartościową wiedzę w sposób dla uczestników nieświadomy dzięki czemu na długo zapada w pamięci. W terenie firma Vision & Team przygotuje zestaw zadań w oparciu o wiedzę, którą mają nabyć pracownicy i umiejętnie je powiąże z danym scenariuszem. Z każdą grupą pracuje trener który na koniec wykonania zadania omawia pracę i problemy zespołu.

Trenerzy naszej firmy mają za zadanie nakłonić uczestników do analizy własnej pracy, żeby mogli wyciągnąć wnioski z błędnych decyzji oraz ich konsekwencje. Dzięki temu, zespół po zakończeniu szkolenia pracuje lepiej i jest dla pracodawcy bardziej opłacalny. Szkolenia w terenie są przeprowadzane w formie gry na podstawie jednego z wielu scenariuszy z określonym celem. Dzięki temu uczestnicy odpoczną od codziennych czynności i przyswoją wiedzę która miałaby być przekazana w formie standardowego i mało efektywnego szkolenia.

W związku z licznymi pytaniami ze strony naszych klientów, postanowiliśmy rozbudować tematykę szkoleń z zakresu budowy zespołu. Efektem tego jest nasza nowa strona ? www.idealny ?zespol.pl, która ma na celu wyjaśnić sposób w jaki podchodzimy do budowania idealnego zespołu za pomocą szkoleń outdoor.

Idealny zespół - szkolenia outdoor